Wystawy / PokazyWystawa zbiorowa fotografii członków Okręgu Śląskiego ZPAF “Spotkania” z okazji 40 lecia Galerii Katowice, Artystyczno-historyczne Sympozjum pt. „Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość fotografii wokół Galerii Katowice ZPAF” z okazji Jubileuszu 40-lecia Galerii Katowice.
Prezes Okręgu Śląskiego ZPAF Arkadiusz Ławrywianiec oraz kurator wystawy Adam Sobota zapraszają 6 września 2019 roku o godz. 18.30 na wernisaż zbiorowej wystawy fotografii członków Okręgu Śląskiego ZPAF “Spotkania” z okazji 40 lecia Galerii Katowice. Wernisaż odbędzie się w Galerii ZPAF Katowice mieszczącej się w Katowicach przy ul. Św. Jana 10 (II piętro). 7 września 2019 zapraszamy na Artystyczno-historyczne Sympozjum pt. „Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość fotografii wokół Galerii Katowice ZPAF” z okazji Jubileuszu 40-lecia Galerii Katowice.
Wystawę można oglądaċ do 27 września 2019 od środy do piątku w godzinach od 17.00 do 20.00. Kuratorem wystawy jest Adam Sobota. Finisaż wystawy odbędzie w czwartek 26 września 2019 roku o godz. 18.30, a następnie wszystkim uczestnikom finisażu polecamy o godz. 20.00 projekcję filmu “Nowojorska ulica w obiektywie”, reż. Ch. Dunn. Słowo wstępne przed filmem wygłosi Antoni Kreis. Projekcja odbędzie się w Kinoteatrze Rialto w ramach Przeglądu filmów o fotografii “Powiększenie” (uwaga:na projekcję filmu obowiązują bilety).
Wstęp na wystawę, finisaż i sympozjum wolny. Serdecznie zapraszamy. Zadanie jest współfinansowane z budżetu Miasta Katowice.
Autorzy prezentujący fotografie na wystawie:
Brząkalik-Gburek Beata
Byrczek Jakub
Cała Michał
Cyrus Łukasz
Czernow Ryszard
Gadek Jakub
Germanek Iwona
Gola Arkadiusz
Gołuch Krzysztof
Jama Waldemar
Jodłowski Sławomir
Kleszcz Jerzy
Komendera Leszek
Kreis Antoni
Lisiak Krzysztof
Łakomski Jerzy
Ławrywianiec Arkadiusz
Mendrek Beata
Morcinek Halina
Mormul Jowita
Myszkowski Kamil
Nowicka Joanna
Oleś Piotr
Paliński Krzysztof
Pawęzowska Patrycja
Sawicz Zbigniew
Stachow Bolesław
Stutz Timm
Szlapa Krzysztof
Wojcieszak Janusz
Zegalski Jan